Росія атакувала об’єкт "Нафтогазу" на Харківщині
Вночі Росія нанесла удар по газовидобувному об’єкту НАК "Нафтогаз" на Харківщині.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз" Сергій Корецький.
"Вночі росія вдарила по нашому газовидобувному об’єкту на Харківщині. Є серйозні пошкодження обладнання, сталася розгерметизація", – написав Facebook.
"Колеги на місці локалізували ситуацію максимально оперативно та професійно", – зазначив Корецький.
За його словами, зараз на місці перебувають підрозділи ДСНС України та наші аварійні бригади. "Нафтогаз" координує роботу з усіма службами.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 10:50 • Новини
18.06.2026, 10:46 • Новини
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
18.06.2026, 08:33 • Війна
17.06.2026, 23:56 • Новини
17.06.2026, 23:52 • Новини
