28 лютого 2026 р., 18:41
Вночі Росія нанесла удар по газовидобувному об’єкту НАК "Нафтогаз" на Харківщині.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз" Сергій Корецький.
"Вночі росія вдарила по нашому газовидобувному об’єкту на Харківщині. Є серйозні пошкодження обладнання, сталася розгерметизація", – написав Facebook.
"Колеги на місці локалізували ситуацію максимально оперативно та професійно", – зазначив Корецький.
За його словами, зараз на місці перебувають підрозділи ДСНС України та наші аварійні бригади. "Нафтогаз" координує роботу з усіма службами.