"Повний аут": жителі Лубен скаржаться на тривалий блекаут
Сьогодні в Лубнах Полтавської області вже другий день поспіль стався блекаут.
Про це повідомляють місцеві жителі.
«Електрики в більшій частині міста немає зранку. Не працюють водозабори, немає води. Не працюють ні поліклініка, ні лікарні, також відсутній мобільний зв’язок. Повний блекаут».
Лубенці пов’язують ситуацію, що склалася, з провалами в роботі місцевої влади.
«Якщо в сусідніх Пирятині та Гребінці вся комунальна інфраструктура працює на генераторах і в квартирах тепло та є вода, то в Лубнах — повний аут», — скаржаться мешканці міста.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 11:18 • Кримінал
18.06.2026, 11:15 • Війна
18.06.2026, 10:56 • Авторські
18.06.2026, 10:50 • Новини
18.06.2026, 10:46 • Новини
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
