Пошук по сайту:

Розвідка Британії: РФ підвищує податки для продовження війни та отримає негативні наслідки

Розвідка Британії: РФ підвищує податки для продовження війни та отримає негативні наслідки
Розвідка Британії: РФ підвищує податки для продовження війни та отримає негативні наслідки

Британська розвідка розповіла, що Росія підвищує податки, щоб фінансувати свої зростаючі потреби, які зокрема пов’язані з війною проти України.

Про це йдеться в сьогоднішньому огляді Міністерства оборони Британії.

У відомстві зазначають, що збільшення податкового навантаження на бізнес майже напевно обмежить майбутні інвестиції та зростання невійськових секторів.

В РФ очікують, що податкові зміни забезпечать додаткові надходження до бюджету в розмірі близько 29 мільярдів доларів у 2025 році.

Для цього ставка податку на прибуток підприємств зросте з 20 до 25%, а через нову шкалу найвища ставка податку на прибуток зросте з 15 до 22%.

Читайте по темі: Верховна Рада підтримала продовження воєнного стану ще на три місяці

"Додаткові надходження, отримані, насамперед, завдяки підвищенню податку на прибуток підприємств, майже напевно будуть використані для фінансування державних видатків, що зростають", – йдеться в огляді.

За прогнозом, який наводить британська розвідка, державні видатки у 2024 році зростуть приблизно на 15% порівняно з 2023 роком, але, найімовірніше, зростатимуть і надалі.

Відомство вказує, що зростання видатків майже напевно продовжиться у 2025 році, оскільки витрати на оборону, ймовірно, зростуть разом із соціальними та інфраструктурними видатками.

Втім, зауважує Міноборони, інвестиції в невійськові сектори, швидше за все, перебувають у стані стагнації, а військові сектори також з високою ймовірністю монополізують значну частину наявних трудових ресурсів.

"Додаткові витрати для бізнесу майже напевно обмежать подальші приватні інвестиції в невійськові сектори", – резюмує розвідка.

Коментарі:

comments powered by Disqus