У Дніпровському районі кількість постраждалих внаслідок атаки РФ зросла до 8
03 червня 2026 р., 22:36
Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ на Дніпровський район зросла з шести до восьми.
Як повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, семеро людей госпіталізовані, з них троє – у важкому стані. Решта у стані середньої тяжкості.
Чиновник нагадав, що по обіді ворог кілька разів атакував Дніпровський район. Зафіксовані влучання на трьох локаціях.
Один з ударів спричинив масштабну пожежу – горять склади торговельної мережі. Вже кілька годин вогонь приборкують понад 100 рятувальників. Працюють 40 одиниць техніки.
Понівечена й логістична компанія. Там пожежу вже загасили.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
18.06.2026, 08:33 • Війна
17.06.2026, 23:56 • Новини
17.06.2026, 23:52 • Новини
17.06.2026, 23:40 • Війна
17.06.2026, 23:37 • Новини
17.06.2026, 23:33 • Коментарі
17.06.2026, 23:28 • Новини
17.06.2026, 23:24 • Новини
17.06.2026, 23:21 • Кримінал
