Російські війська завдали повторного удару по Дніпровському району: шестеро постраждалих
03 червня 2026 р., 17:38
Ворог завдав повторного удару по Дніпровському району. Про це повідомив начальник МВА Сергій Ганжа.
За оновленими даними, медична допомога знадобилася вже шістьом людям.
П’ятьох постраждалих госпіталізували. Троє з них перебувають у важкому стані.
На місці працюють екстрені служби, триває ліквідація наслідків атаки та уточнення інформації щодо постраждалих і руйнувань.
Читайте по темі: Вибухи у Запоріжжі: ворог атакує місто безпілотниками
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 23:53 • Кримінал
16.06.2026, 23:49 • Корупція
16.06.2026, 23:41 • Корупція
16.06.2026, 23:35 • Авторські
16.06.2026, 23:31 • Новини
16.06.2026, 23:27 • Коментарі
16.06.2026, 23:24 • Новини
16.06.2026, 23:21 • Новини
16.06.2026, 23:18 • Новини
16.06.2026, 23:09 • Війна
16.06.2026, 23:05 • Новини
16.06.2026, 23:01 • Новини
16.06.2026, 22:51 • Авторські
16.06.2026, 22:45 • Кримінал
16.06.2026, 22:39 • Новини
16.06.2026, 22:32 • Війна
16.06.2026, 22:27 • Кримінал
16.06.2026, 22:22 • Кримінал
16.06.2026, 22:10 • Новини
16.06.2026, 22:06 • Корупція
16.06.2026, 22:02 • Кримінал
16.06.2026, 21:58 • Корупція
16.06.2026, 21:55 • Кримінал
16.06.2026, 21:52 • Новини
16.06.2026, 21:48 • Новини
