СБУ уразила штаб ФСБ та знищила "Панцир-С1" на окупованій території
На тимчасово окупованій території військові Центру спецоперацій "А" СБУ знищили зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1" і уразили штаб ФСБ РФ.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський і показав відповідне відео.
Зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1" російських військ було знищено під час операції Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України на тимчасово окупованій території.
Під час тієї ж операції, за даними СБУ, ураження зазнав штаб Федеральної служби безпеки Росії.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що внаслідок дій українських військових російська сторона втратила близько 100 осіб, які загинули або були поранені.
Читайте по темі: Російський терор на Харківщині: окупанти атакували подружжя дроном, дружина загинула
"Росіяни повинні відчувати, що цю свою війну вони мають завершувати. Українські санкції середньої та дальньої дистанцій продовжать працювати", — написав він.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 11:18 • Кримінал
18.06.2026, 11:15 • Війна
18.06.2026, 10:56 • Авторські
18.06.2026, 10:50 • Новини
18.06.2026, 10:46 • Новини
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
