На Чернігівщині внаслідок атаки БпЛА загинула людина, двоє поранені
Одна людина загинули та ще дві постраждали внаслідок російських ударів по Новгород-Сіверському району на Чернігівщині.
Про це повідомляє ДСНС в Telegram
"Чернігівщина: внаслідок російського удару БпЛА по Новгород-Сіверському районі одна людина загинула, ще дві постраждали".
Також внаслідок атаки загорівся автомобіль та складська будівля на території агропідприємства. Станом на ранок пожежі загасили.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 23:53 • Кримінал
16.06.2026, 23:49 • Корупція
16.06.2026, 23:41 • Корупція
16.06.2026, 23:35 • Авторські
16.06.2026, 23:31 • Новини
16.06.2026, 23:27 • Коментарі
16.06.2026, 23:24 • Новини
16.06.2026, 23:21 • Новини
16.06.2026, 23:18 • Новини
16.06.2026, 23:09 • Війна
16.06.2026, 23:05 • Новини
16.06.2026, 23:01 • Новини
16.06.2026, 22:51 • Авторські
16.06.2026, 22:45 • Кримінал
16.06.2026, 22:39 • Новини
16.06.2026, 22:32 • Війна
16.06.2026, 22:27 • Кримінал
16.06.2026, 22:22 • Кримінал
16.06.2026, 22:10 • Новини
16.06.2026, 22:06 • Корупція
16.06.2026, 22:02 • Кримінал
16.06.2026, 21:58 • Корупція
16.06.2026, 21:55 • Кримінал
16.06.2026, 21:52 • Новини
16.06.2026, 21:48 • Новини
