На Чернігівщині внаслідок атаки БпЛА загинула людина, двоє поранені
Одна людина загинули та ще дві постраждали внаслідок російських ударів по Новгород-Сіверському району на Чернігівщині.
Про це повідомляє ДСНС в Telegram
"Чернігівщина: внаслідок російського удару БпЛА по Новгород-Сіверському районі одна людина загинула, ще дві постраждали".
Також внаслідок атаки загорівся автомобіль та складська будівля на території агропідприємства. Станом на ранок пожежі загасили.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
14.06.2026, 23:53 • Війна
14.06.2026, 23:49 • Коментарі
14.06.2026, 23:42 • Війна
14.06.2026, 23:37 • Новини
14.06.2026, 23:19 • Кримінал
14.06.2026, 23:17 • Війна
14.06.2026, 22:58 • Корупція
14.06.2026, 22:51 • Кримінал
14.06.2026, 22:43 • Новини
14.06.2026, 22:39 • Кримінал
14.06.2026, 22:32 • Новини
14.06.2026, 22:27 • Коментарі
14.06.2026, 22:23 • Авторські
14.06.2026, 22:10 • Корупція
14.06.2026, 21:53 • Війна
14.06.2026, 21:43 • Корупція
14.06.2026, 21:36 • Новини
14.06.2026, 21:31 • Коментарі
14.06.2026, 21:20 • Кримінал
14.06.2026, 21:11 • Новини
14.06.2026, 21:07 • Думка
14.06.2026, 21:00 • Новини
14.06.2026, 20:56 • Коментарі
