На Запоріжжі окупанти масово потруїлись алкоголем, — ГУР
На Оріхівському напрямку бійці 166 окремого мотострілецького полку масово загинули через отруєне спиртне, і пролежали без евакуації майже тиждень.
Про це йдеться у перехоплення Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Від 8 до 10 тіл на одному пункті
У перехопленому записі двоє військових РФ обговорюють спостережний пункт, де масово загинули їхні побратими.
"Там есть на СНТ такая НП-шка наша была, помнишь Чингис, Чингис, где очень много, очень много 200, которые "синевой" отравились", - згадав один з росіян.
"Там 8 или 10 тел лежали", - підтвердив його співрозмовник.
Тіла лежали непохованими п’ять-шість днів
Читайте по темі: Вибухи у Запоріжжі: ворог атакує місто безпілотниками
Окупант також уточнив, що тіла не евакуйовували щонайменше п’ять-шість днів після загибелі.
"И наши, и союзники, аккуратно сложены были, укрыты спальниками, вроде, лежали", - описав він.
Загиблі належали до 166 окремого мотострілецького полку 19 мотострілецької дивізії 58-ї армії РФ, яка діє на Запорізькому фронті.
Головне управління розвідки МО нагадало, що у кожного російського окупанта є вибір - загинути на війні від паленого алкоголю чи чогось іншого або здатися в полон через Telegram-бот проєкту "Хочу жить".
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 23:53 • Кримінал
16.06.2026, 23:49 • Корупція
16.06.2026, 23:41 • Корупція
16.06.2026, 23:35 • Авторські
16.06.2026, 23:31 • Новини
16.06.2026, 23:27 • Коментарі
16.06.2026, 23:24 • Новини
16.06.2026, 23:21 • Новини
16.06.2026, 23:18 • Новини
16.06.2026, 23:09 • Війна
16.06.2026, 23:05 • Новини
16.06.2026, 23:01 • Новини
16.06.2026, 22:51 • Авторські
16.06.2026, 22:45 • Кримінал
16.06.2026, 22:39 • Новини
16.06.2026, 22:32 • Війна
16.06.2026, 22:27 • Кримінал
16.06.2026, 22:22 • Кримінал
16.06.2026, 22:10 • Новини
16.06.2026, 22:06 • Корупція
16.06.2026, 22:02 • Кримінал
16.06.2026, 21:58 • Корупція
16.06.2026, 21:55 • Кримінал
16.06.2026, 21:52 • Новини
16.06.2026, 21:48 • Новини
