Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ на Одещину зросла до 11 осіб
Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ вночі та зранку 15 травня по Одеській області зросла до 11. Стан двох постраждалих - "важкий".
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Зросла кількість постраждалих
"Станом на 20:00 кількість постраждалих внаслідок нічних та ранкових атак по регіону зросла до 11, з них 6 людей - госпіталізовано. Стан двох постраждалих лікарі оцінюють як важкий", - сказано в повідомленні.
Внаслідок серії ворожих ударів пошкоджено близько 10 житлових будинків, а також обʼєкти інфраструктури.
Читайте по темі: Вибухи у Запоріжжі: ворог атакує місто безпілотниками
Роботи з ліквідації наслідків російських атак тривають.



Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 23:53 • Кримінал
16.06.2026, 23:49 • Корупція
16.06.2026, 23:41 • Корупція
16.06.2026, 23:35 • Авторські
16.06.2026, 23:31 • Новини
16.06.2026, 23:27 • Коментарі
16.06.2026, 23:24 • Новини
16.06.2026, 23:21 • Новини
16.06.2026, 23:18 • Новини
16.06.2026, 23:09 • Війна
16.06.2026, 23:05 • Новини
16.06.2026, 23:01 • Новини
16.06.2026, 22:51 • Авторські
16.06.2026, 22:45 • Кримінал
16.06.2026, 22:39 • Новини
16.06.2026, 22:32 • Війна
16.06.2026, 22:27 • Кримінал
16.06.2026, 22:22 • Кримінал
16.06.2026, 22:10 • Новини
16.06.2026, 22:06 • Корупція
16.06.2026, 22:02 • Кримінал
16.06.2026, 21:58 • Корупція
16.06.2026, 21:55 • Кримінал
16.06.2026, 21:52 • Новини
16.06.2026, 21:48 • Новини
