На Чернігівщині внаслідок атаки РФ знеструмлено понад 31 тисячу абонентів
У Чернігівській області вночі росіяни атакували енергооб’єкт. Без електропостачання залишилися понад 31 тисяча споживачів, тривають підготовки до відновлення.
Про це повідомили у Чернігівобленерго.
"Внаслідок атаки ворога пошкоджено енергооб’єкт у Чернігівському районі", - йдеться в повідомленні.
Енергетики розпочнуть виконувати відновлювальні роботи щойно дозволить безпекова ситуація.
Масований комбінований удар 14 травня
Читайте по темі: Російські війська готують ракетний обстріл, серед ймовірних цілей можуть бути об’єкти водопостачання, — Цаплієнко
Вночі армія РФ завала комбінованого масованого удару по містах України.
Головний удар припав на Київ. Зафіксовані:
-
руйнування житлових будинків;
-
пожежі після падіння уламків;
-
часткові обвали багатоповерхівок;
-
люди можуть бути під завалами.
Також під ударами були інші регіони: Харківщина, Сумщина, Чернігівщина, Полтавщина. Крім того, була атакована Одещина.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
14.06.2026, 23:53 • Війна
14.06.2026, 23:49 • Коментарі
14.06.2026, 23:42 • Війна
14.06.2026, 23:37 • Новини
14.06.2026, 23:19 • Кримінал
14.06.2026, 23:17 • Війна
14.06.2026, 22:58 • Корупція
14.06.2026, 22:51 • Кримінал
14.06.2026, 22:43 • Новини
14.06.2026, 22:39 • Кримінал
14.06.2026, 22:32 • Новини
14.06.2026, 22:27 • Коментарі
14.06.2026, 22:23 • Авторські
14.06.2026, 22:10 • Корупція
14.06.2026, 21:53 • Війна
14.06.2026, 21:43 • Корупція
14.06.2026, 21:36 • Новини
14.06.2026, 21:31 • Коментарі
14.06.2026, 21:20 • Кримінал
14.06.2026, 21:11 • Новини
14.06.2026, 21:07 • Думка
14.06.2026, 21:00 • Новини
14.06.2026, 20:56 • Коментарі
