Армія РФ атакувала об’єкти Нафтогазу на Харківщині та Житомирщині
Сьогодні вдень російські війська знову атакували інфраструктуру Групи Нафтогаз одразу в кількох регіонах України.
Про це повідомляє Департамент з інтегрованих комунікацій НАК “Нафтогаз України”.
На Харківщині ворожий безпілотник пошкодив один із газовидобувних активів. Під ударом також опинився виробничий об’єкт у Житомирській області. Внаслідок атаки на місці виникла пожежа.
«На щастя, без постраждалих – це головне. Безпека людей – пріоритет. Щойно дозволить безпекова ситуація, розпочнемо оцінку наслідків і необхідні роботи, щоб якнайшвидше відновити пошкоджену інфраструктуру», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
Раніше, 9 травня, росіяни FPV-дроном атакували газовиків Нафтогазу, які їхали відновлювати газ у Дружківці.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 23:53 • Кримінал
16.06.2026, 23:49 • Корупція
16.06.2026, 23:41 • Корупція
16.06.2026, 23:35 • Авторські
16.06.2026, 23:31 • Новини
16.06.2026, 23:27 • Коментарі
16.06.2026, 23:24 • Новини
16.06.2026, 23:21 • Новини
16.06.2026, 23:18 • Новини
16.06.2026, 23:09 • Війна
16.06.2026, 23:05 • Новини
16.06.2026, 23:01 • Новини
16.06.2026, 22:51 • Авторські
16.06.2026, 22:45 • Кримінал
16.06.2026, 22:39 • Новини
16.06.2026, 22:32 • Війна
16.06.2026, 22:27 • Кримінал
16.06.2026, 22:22 • Кримінал
16.06.2026, 22:10 • Новини
16.06.2026, 22:06 • Корупція
16.06.2026, 22:02 • Кримінал
16.06.2026, 21:58 • Корупція
16.06.2026, 21:55 • Кримінал
16.06.2026, 21:52 • Новини
16.06.2026, 21:48 • Новини
