Армія РФ атакувала об’єкти Нафтогазу на Харківщині та Житомирщині
Сьогодні вдень російські війська знову атакували інфраструктуру Групи Нафтогаз одразу в кількох регіонах України.
Про це повідомляє Департамент з інтегрованих комунікацій НАК “Нафтогаз України”.
На Харківщині ворожий безпілотник пошкодив один із газовидобувних активів. Під ударом також опинився виробничий об’єкт у Житомирській області. Внаслідок атаки на місці виникла пожежа.
«На щастя, без постраждалих – це головне. Безпека людей – пріоритет. Щойно дозволить безпекова ситуація, розпочнемо оцінку наслідків і необхідні роботи, щоб якнайшвидше відновити пошкоджену інфраструктуру», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
Раніше, 9 травня, росіяни FPV-дроном атакували газовиків Нафтогазу, які їхали відновлювати газ у Дружківці.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 11:23 • Авторські
18.06.2026, 11:18 • Кримінал
18.06.2026, 11:15 • Війна
18.06.2026, 10:56 • Авторські
18.06.2026, 10:50 • Новини
18.06.2026, 10:46 • Новини
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
