У Миколаївській області внаслідок атаки РФ є відключення світла
Станом на ранок 12 травня у Миколаївській області є знеструмлення через дронову атаку РФ.
Про це у телеграмі написав начальник ОВА Віталій Кім.
За його словами, вранці ворог атакував «шахедами» енергетичну інфраструктуру області.
Є знеструмлення населених пунктів. Минулося без постраждалих. Вже працюють над відновленням.
Перед цим Кім написав, що вночі та зранку в області велась бойова робота.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 11:18 • Кримінал
18.06.2026, 11:15 • Війна
18.06.2026, 10:56 • Авторські
18.06.2026, 10:50 • Новини
18.06.2026, 10:46 • Новини
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
