Армія РФ використовує перемир’я для формування штурмових резервів, — Тгерубов
09 травня 2026 р., 20:28
Російські війська намагаються використати перемир’я для посилення своїх наступальних можливостей.
Про це в ефірі телемарафону заявив речник Угруповання об’єднаних сил ЗСУ Віктор Трегубов.
"Ні, вони зараз справді стихли. Саме на сьогоднішній день вони справді намагаються брати паузу і використовувати цю паузу для ротації, для підвезення сил і взагалі для поновлення своїх наступальних можливостей", - зазначив Трегубов.
Утім, за словами речника, українські війська також використовують цей час для налагодження логістики, і зокрема ротацій.
"Виглядає так, що саме на сьогодні росіяни не хотіли можливих ексцесів із парадом", - додав він.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 23:53 • Кримінал
16.06.2026, 23:49 • Корупція
16.06.2026, 23:41 • Корупція
16.06.2026, 23:35 • Авторські
16.06.2026, 23:31 • Новини
16.06.2026, 23:27 • Коментарі
16.06.2026, 23:24 • Новини
16.06.2026, 23:21 • Новини
16.06.2026, 23:18 • Новини
16.06.2026, 23:09 • Війна
16.06.2026, 23:05 • Новини
16.06.2026, 23:01 • Новини
16.06.2026, 22:51 • Авторські
16.06.2026, 22:45 • Кримінал
16.06.2026, 22:39 • Новини
16.06.2026, 22:32 • Війна
16.06.2026, 22:27 • Кримінал
16.06.2026, 22:22 • Кримінал
16.06.2026, 22:10 • Новини
16.06.2026, 22:06 • Корупція
16.06.2026, 22:02 • Кримінал
16.06.2026, 21:58 • Корупція
16.06.2026, 21:55 • Кримінал
16.06.2026, 21:52 • Новини
16.06.2026, 21:48 • Новини
