Росіяни атакували Дніпропетровщину: двоє загиблих, є поранені
Російські окупаційні вдарили по двох районах Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули дві людини, ще дві – постраждали.
Про це повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа у соцмережах
"Двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував два райони області артилерією та безпілотниками".
Ганжа повідомив, що росіяни на Нікопольщині поцілили по райцентру, Марганецькій й Червоногригорівській громадах. Такм пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе, приватні будинки.
Загинув 35-річний чоловік. У важкому стані до лікарні доправлена 39-річна жінка. 31-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.
Читайте по темі: Російські війська готують ракетний обстріл, серед ймовірних цілей можуть бути об’єкти водопостачання, — Цаплієнко
Крім того, ворог бив по Дубовиківській громаді на Синельниківщині. Понівечене підприємство та сільськогосподарська техніка. Загинула одна людина.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
14.06.2026, 23:53 • Війна
14.06.2026, 23:49 • Коментарі
14.06.2026, 23:42 • Війна
14.06.2026, 23:37 • Новини
14.06.2026, 23:19 • Кримінал
14.06.2026, 23:17 • Війна
14.06.2026, 22:58 • Корупція
14.06.2026, 22:51 • Кримінал
14.06.2026, 22:43 • Новини
14.06.2026, 22:39 • Кримінал
14.06.2026, 22:32 • Новини
14.06.2026, 22:27 • Коментарі
14.06.2026, 22:23 • Авторські
14.06.2026, 22:10 • Корупція
14.06.2026, 21:53 • Війна
14.06.2026, 21:43 • Корупція
14.06.2026, 21:36 • Новини
14.06.2026, 21:31 • Коментарі
14.06.2026, 21:20 • Кримінал
14.06.2026, 21:11 • Новини
14.06.2026, 21:07 • Думка
14.06.2026, 21:00 • Новини
14.06.2026, 20:56 • Коментарі
