Росіяни атакували Дніпропетровщину: двоє загиблих, є поранені
Російські окупаційні вдарили по двох районах Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули дві людини, ще дві – постраждали.
Про це повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа у соцмережах
"Двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував два райони області артилерією та безпілотниками".
Ганжа повідомив, що росіяни на Нікопольщині поцілили по райцентру, Марганецькій й Червоногригорівській громадах. Такм пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе, приватні будинки.
Загинув 35-річний чоловік. У важкому стані до лікарні доправлена 39-річна жінка. 31-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.
Читайте по темі: Вибухи у Запоріжжі: ворог атакує місто безпілотниками
Крім того, ворог бив по Дубовиківській громаді на Синельниківщині. Понівечене підприємство та сільськогосподарська техніка. Загинула одна людина.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 23:53 • Кримінал
16.06.2026, 23:49 • Корупція
16.06.2026, 23:41 • Корупція
16.06.2026, 23:35 • Авторські
16.06.2026, 23:31 • Новини
16.06.2026, 23:27 • Коментарі
16.06.2026, 23:24 • Новини
16.06.2026, 23:21 • Новини
16.06.2026, 23:18 • Новини
16.06.2026, 23:09 • Війна
16.06.2026, 23:05 • Новини
16.06.2026, 23:01 • Новини
16.06.2026, 22:51 • Авторські
16.06.2026, 22:45 • Кримінал
16.06.2026, 22:39 • Новини
16.06.2026, 22:32 • Війна
16.06.2026, 22:27 • Кримінал
16.06.2026, 22:22 • Кримінал
16.06.2026, 22:10 • Новини
16.06.2026, 22:06 • Корупція
16.06.2026, 22:02 • Кримінал
16.06.2026, 21:58 • Корупція
16.06.2026, 21:55 • Кримінал
16.06.2026, 21:52 • Новини
16.06.2026, 21:48 • Новини
