06 травня 2026 р., 09:34
У Запоріжжі кількість постраждалих унаслідок російського удару 5 травня зросла до 43, із них 18 наразі перебувають у лікарнях.
Про це начальник Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив у Телеграмі.
"18 людей у лікарнях, в тому числі четверо - важкі: збільшується кількість постраждалих внаслідок вчорашньої ворожої атаки на Запоріжжя", - зазначив Федоров.
До медиків уже звернулися 43 людини віком від 20 до 66 років. 18 поранених госпіталізовані.
Стан чотирьох медики оцінюють як важкий, 14 людей у стані середньої тяжкості.
Інші постраждалі після отримання медичної допомоги лікуються вдома.
Читайте по темі: Російський терор на Харківщині: окупанти атакували подружжя дроном, дружина загинула