Російська армія атакувала Дніпро балістикою: є загиблі та поранені
Російські солдати сьогодні, 5 травня, ввечері завдали ракетного удару по Дніпру. Внаслідок атаки загинули мирні жителі.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа в Telegram і президент України Володимир Зеленський в Telegram.
За словами Ганжі, після російського удару на підприємстві почалася пожежа.
Він уточнював, що троє людей загинули. Ще дев’ятеро - дістали поранення, один із них - у вкрай важкому стані. Лікарі надають постраждалим допомогу.
Зі свого боку президент пізніше заявив, що вже відомо про 4 загиблих через російський удар по Дніпру.
Варто зауважити, що про швидкісну ціль (зазвичай мається на увазі балістика), яка летіла в бік Дніпра, Повітряні сили ЗСУ попереджали близько 19:50.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
14.06.2026, 23:53 • Війна
14.06.2026, 23:49 • Коментарі
14.06.2026, 23:42 • Війна
14.06.2026, 23:37 • Новини
14.06.2026, 23:19 • Кримінал
14.06.2026, 23:17 • Війна
14.06.2026, 22:58 • Корупція
14.06.2026, 22:51 • Кримінал
14.06.2026, 22:43 • Новини
14.06.2026, 22:39 • Кримінал
14.06.2026, 22:32 • Новини
14.06.2026, 22:27 • Коментарі
14.06.2026, 22:23 • Авторські
14.06.2026, 22:10 • Корупція
14.06.2026, 21:53 • Війна
14.06.2026, 21:43 • Корупція
14.06.2026, 21:36 • Новини
14.06.2026, 21:31 • Коментарі
14.06.2026, 21:20 • Кримінал
14.06.2026, 21:11 • Новини
14.06.2026, 21:07 • Думка
14.06.2026, 21:00 • Новини
14.06.2026, 20:56 • Коментарі
