Російські війська атакували енергооб’єкт у Житомирській області рекордною кількістю БпЛА
17 квітня 2026 р., 22:41
Російські війська здійснили масовану атаку на енергетичну інфраструктуру Житомирської області. Під ударом опинилася одна з підстанцій, яку атакували близько 20 дронів.
Про це заявив голова правління АТ "Житомиробленерго" Олексій Шекета у Facebook.
Деталі атаки на енергооб’єкт
За словами очільника енергокомпанії, ціллю ворожої атаки стала енергетика області. Зокрема, на одну з підстанцій росіяни спрямували близько 20 безпілотників типу "Шахед".
Олексій Шекета емоційно прокоментував дії окупантів, зазначивши, що українська енергетика стоїть ворогові "кісткою в горлі".
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
18.06.2026, 08:33 • Війна
17.06.2026, 23:56 • Новини
17.06.2026, 23:52 • Новини
17.06.2026, 23:40 • Війна
17.06.2026, 23:37 • Новини
17.06.2026, 23:33 • Коментарі
