Після швидкої втрати міста Сіверськ на півночі Донеччини з посади зняли командира 11 корпусу Сергія Сірченка.
Про це подовімляє 11 корпус ЗСУ
Сірченко вранці 11 квітня оприлюднив повідомлення, в якому подякував підлеглим за співпрацю протягом 500 днів на посаді.
За даними "Української правди" від військових у зоні відповідальності 11-го корпусу, однією з причин зняття є втрата міста Сіверськ.
"Майже 500 днів на посаді. Не в тилу. Не на папері. На передовій - разом.
Читайте по темі: Росія атакувала Дніпро балістичною ракетою: відомо про чотирьох поранених
Разом з вами. На одному з найзапекліших відтинків фронту цієї війни. Я не був ідеальним командиром. На війні ідеальних не буває.
Бувало - тиснув. Помилявся. Мовчав, коли треба було говорити.
Але одне я знаю точно. Я ніколи не ставав за вами".