Термінал «Шесхарис» у Новоросійську частково відновив роботу, — ЗМІ
У порту Новоросійська частково відновили відвантаження нафти та нафтопродуктів з терміналу «Шесхарис», який раніше був пошкоджений через атаку безпілотників.
Про це повідомляє Reuters, посилаючись на два джерела, знайомих із ситуацією.
За інформацією журналістів, операції відновилися пізно ввечері в четвер, проте йдеться лише про обмежене функціонування. Відвантаження проводиться з одного причалу.
Співрозмовники зазначають, що в порту вже відновили перевалку мазуту, а також відвантаження дизельного пального. Очікується, що вже в п’ятницю з порту вийде танкер із партією близько 80 тисяч тонн нафтопродуктів.
При цьому терміни повного відновлення роботи термінала все ще залишаються невизначеними.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
14.06.2026, 23:53 • Війна
14.06.2026, 23:49 • Коментарі
14.06.2026, 23:42 • Війна
14.06.2026, 23:37 • Новини
14.06.2026, 23:19 • Кримінал
14.06.2026, 23:17 • Війна
14.06.2026, 22:58 • Корупція
14.06.2026, 22:51 • Кримінал
14.06.2026, 22:43 • Новини
14.06.2026, 22:39 • Кримінал
14.06.2026, 22:32 • Новини
14.06.2026, 22:27 • Коментарі
14.06.2026, 22:23 • Авторські
14.06.2026, 22:10 • Корупція
14.06.2026, 21:53 • Війна
14.06.2026, 21:43 • Корупція
14.06.2026, 21:36 • Новини
14.06.2026, 21:31 • Коментарі
14.06.2026, 21:20 • Кримінал
14.06.2026, 21:11 • Новини
14.06.2026, 21:07 • Думка
14.06.2026, 21:00 • Новини
14.06.2026, 20:56 • Коментарі
