Сили оборони уразили останній залізничний пором росіян в окупованій Керчі
Спецпризначенці ГУР нейтралізували останній залізничний пором російських загарбників в окупованій Керчі.
Про це повідомили у ГУР МО.
Воїни Департаменту активних дій ГУР ударами БпЛА вивели з ладу "Славяніна" - останній залізничний пором окупаційної армії в Керченській протоці, що лишався на плаву.
Зазначається, що судно відігравало важливу роль у забезпеченні російського військового контингенту в тимчасово окупованому Криму паливно-мастильними матеріалами, озброєнням, військовою технікою та боєприпасами.

Читайте по темі: СБУ викрила колаборанта, який катував українських полонених у колонії на Луганщині

Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
18.06.2026, 08:33 • Війна
17.06.2026, 23:56 • Новини
17.06.2026, 23:52 • Новини
17.06.2026, 23:40 • Війна
17.06.2026, 23:37 • Новини
17.06.2026, 23:33 • Коментарі
