Кількість постраждалих після нічної атаки РФ на Одесу зросла до 15
Кількість постраждалих внаслідок нічної російської атаки на Одесу зросла до 15, з яких 13 госпіталізовані.
Про це у Телеграмі повідомив начальник Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер.
«Внаслідок нічної атаки по Одесі, на жаль, відомо про 3 загиблих та щонайменше 15 постраждалих, з яких 13 госпіталізовано. Серед загиблих 30-річна жінка та її маленька донька, якій було лише 2,6 років, та ще одна жінка 53 років. Щирі співчуття рідним і близьким загиблих», - зазначив він.
За словами Кіпера, травми різного ступеню тяжкості отримали 15 громадян, у тому числі вагітна жінка та двоє дітей: 7-місячний хлопчик та 2-річна дівчинка.
У постраждалих осколкові поранення, опіки, травми та отруєння продуктами горіння.
«Частина людей у важкому стані. Стан дітей лікарі оцінюють як середньої тяжкості. Всі постраждалі отримують всю необхідну медичну допомогу. Інформація щодо кількості постраждалих уточнюється», - додав очільник ОДА.
Читайте по темі: СБУ викрила колаборанта, який катував українських полонених у колонії на Луганщині
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 10:46 • Новини
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
18.06.2026, 08:33 • Війна
17.06.2026, 23:56 • Новини
17.06.2026, 23:52 • Новини
17.06.2026, 23:40 • Війна
