Росіяни на фронті отримали нові термінали супутникового зв’язку, - Бескрестнов (Флеш)
Після блокування окупантам систем супутникового зв’язку Starlink вони почали використовувати супутникові термінали "Спирит-030".
Про це повідомив радник міністра оборони України з технологічних напрямів Сергій Бескрестнов (Флеш).
"Після того, як ми позбавили ворога "Старлінка", питання супутникового зв’язку стало для росіян надзвичайно актуальним. Існуючі термінали російського супутникового інтернету мають дуже великі антени, і ми їх миттєво виявляємо та знищуємо", - розповів він.
Супутникові термінали "Спирит-030"
Бескрестнов зазначив, що на фронт почали поставлятися супутникові термінали "Спирит-030". Це фактично той самий термінал супутникового інтернету, але він зроблений переносним і працює зі спеціальним геостаціонарним супутником зв’язку, що дозволяє використовувати антени не 90 сантиметрів у діаметрі, а 30.
Читайте по темі: СБУ викрила колаборанта, який катував українських полонених у колонії на Луганщині
За словами речника, росіяни зараз масово почали поставляти такі термінали на фронт.
Знищення терміналу
Також він розповів, що пілоти 414 бригади СБС "Птахи Мадяра" вперше знайшли такий термінал супутникового зв’язку і знищили його.
"Прошу всіх пілотів звертати увагу на цю ціль", - додав він.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 10:50 • Новини
18.06.2026, 10:46 • Новини
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
18.06.2026, 08:33 • Війна
17.06.2026, 23:56 • Новини
17.06.2026, 23:52 • Новини
