Загарбники вдарили по вокзалу у Слов’янську: є поранені
Російські війська завдали удару по залізничній інфраструктурі Слов’янська на Донеччині, унаслідок чого постраждали працівники депо.
Про це повідомляє «Укрзалізниця».
У вівторок, 31 березня, окупанти обстріляли місто та влучили в об’єкти залізниці. Пошкоджено локомотивне депо та будівлю вокзалу. У приміщенні вибито вікна.
Під час оголошення повітряної тривоги залізничники перебували в укритті, однак четверо працівників локомотивного депо дістали поранення.
Одна з постраждалих перебуває у важкому стані. Усіх поранених госпіталізували, їм надають необхідну медичну допомогу. За даними «Укрзалізниці», російські війська системно атакують об’єкти залізничної інфраструктури. Кілька днів тому дрони-камікадзе влучили в пункт технічного обслуговування локомотивів у Кіровоградській області.
Читайте по темі: Нічний терор: Росія атакувала Суми безпілотниками, є жертви

Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
18.06.2026, 08:33 • Війна
17.06.2026, 23:56 • Новини
17.06.2026, 23:52 • Новини
17.06.2026, 23:40 • Війна
17.06.2026, 23:37 • Новини
17.06.2026, 23:33 • Коментарі
17.06.2026, 23:28 • Новини
17.06.2026, 23:24 • Новини
17.06.2026, 23:21 • Кримінал
17.06.2026, 23:12 • Новини
