Сили безпілотних систем у Брянській області знищили два російських "Буки"
Сили безпілотних систем у ніч на 22 березня знищили ЗРК "Бук-М3" та пуско-заряджальну установку "Бук-М2" у Брянській області РФ.
Про це повідомляє командувач СБС Роберт "Мадяр" Бровді
"Мадяр" повідомив, що по "Буках" відпрацювали пілоти 413 ОП "Рейд" Сил безпілотних систем.
Також бійці вполювали РЛС "Тріумф" зі складу комплексу С-400 на Донеччині.
Бровді повідомив, що за 22 дні березня знищено вже 26 елементів російської ППО.
Читайте по темі: Російський терор на Харківщині: окупанти атакували подружжя дроном, дружина загинула
Він оприлюднив відео знищення ЗРК "Бук-М3", ПЗУ "Бук-М2" та РЛС "Тріумф" зі складу С-400.
Генштаб також повідомив про удар по району зосередження ще одного зенітного ракетного комплексу - “Бук-М2”. Інформація щодо результату наразі уточнюється.
Загалом Птахами СБС знищено/уражено 7073 одиниці особового складу противника та 25 612 унікальних ворожих цілей, додав "Мадяр".
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 11:18 • Кримінал
18.06.2026, 11:15 • Війна
18.06.2026, 10:56 • Авторські
18.06.2026, 10:50 • Новини
18.06.2026, 10:46 • Новини
18.06.2026, 10:38 • Війна
18.06.2026, 10:30 • Війна
18.06.2026, 10:21 • Війна
18.06.2026, 10:15 • Новини
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
