Сили безпілотних систем уразили ворожу ППО Панцирь-С1 на окупованій Азовсталі
Бійці Сил безпілотних систем 27 лютого уразили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцирь-С1" в тимчасово окупованого Маріуполя на території металургійного комбінату "Азовсталь".
Про це повідомляє пресслужба СБС
Повідомляється, що 27 лютого оператори 1 батальйону 413-го окремого полку безпілотних систем "Рейд" Сил безпілотних систем уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцирь-С1" противника засобом middle strike українського виробництва.
Ураження відбулося на Донецькому напрямку, у районі н.п. Маріуполя, на території МК "Азовсталь".
Читайте по темі: Російські війська готують ракетний обстріл, серед ймовірних цілей можуть бути об’єкти водопостачання, — Цаплієнко
Орієнтовна вартість ураженого комплексу — близько 15 млн доларів США. "Панцирь-С1" є одним із ключових елементів ППО противника.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
14.06.2026, 23:53 • Війна
14.06.2026, 23:49 • Коментарі
14.06.2026, 23:42 • Війна
14.06.2026, 23:37 • Новини
14.06.2026, 23:19 • Кримінал
14.06.2026, 23:17 • Війна
14.06.2026, 22:58 • Корупція
14.06.2026, 22:51 • Кримінал
14.06.2026, 22:43 • Новини
14.06.2026, 22:39 • Кримінал
14.06.2026, 22:32 • Новини
14.06.2026, 22:27 • Коментарі
14.06.2026, 22:23 • Авторські
14.06.2026, 22:10 • Корупція
14.06.2026, 21:53 • Війна
14.06.2026, 21:43 • Корупція
14.06.2026, 21:36 • Новини
14.06.2026, 21:31 • Коментарі
14.06.2026, 21:20 • Кримінал
14.06.2026, 21:11 • Новини
14.06.2026, 21:07 • Думка
14.06.2026, 21:00 • Новини
14.06.2026, 20:56 • Коментарі
