На російських "Молніях" помітили обладнання, як на "Шахеді", - Флеш
Росіяни почали встановлювати на свої ударні дрони "Молнія" МЕШ-модем. Він такий самий, як на дронах "Шахед", "Гербера" і "Куб", але менший.
Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій "Флеша" Бескрестнов в Telegram.
"Військовий колега надіслав мені фото комплектації з нової Молнії. На жаль, я цього і "побоювався". Росіяни встановили на Молнії МЕШ модем, такий самий, як на Шахедах, на Герберах і Кубах але маленькій. Потужність два канали по 5 ват. Діапазон зараз 1300-1500 МГц", - сказано в його заяві.
Він зазначив, що росіяни таким чином зв’язує весь сегмент управління безпілотниками різного типу в єдину мережу. Він додав, що при цьому відбувається "уніфікація приймально-передавального обладнання".



Читайте по темі: Російські війська готують ракетний обстріл, серед ймовірних цілей можуть бути об’єкти водопостачання, — Цаплієнко

Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
14.06.2026, 23:53 • Війна
14.06.2026, 23:49 • Коментарі
14.06.2026, 23:42 • Війна
14.06.2026, 23:37 • Новини
14.06.2026, 23:19 • Кримінал
14.06.2026, 23:17 • Війна
14.06.2026, 22:58 • Корупція
14.06.2026, 22:51 • Кримінал
14.06.2026, 22:43 • Новини
14.06.2026, 22:39 • Кримінал
14.06.2026, 22:32 • Новини
14.06.2026, 22:27 • Коментарі
14.06.2026, 22:23 • Авторські
14.06.2026, 22:10 • Корупція
14.06.2026, 21:53 • Війна
14.06.2026, 21:43 • Корупція
14.06.2026, 21:36 • Новини
14.06.2026, 21:31 • Коментарі
14.06.2026, 21:20 • Кримінал
14.06.2026, 21:11 • Новини
14.06.2026, 21:07 • Думка
14.06.2026, 21:00 • Новини
14.06.2026, 20:56 • Коментарі
