Бійці Нацгвардії за допомогою дронів знищили два танки і БМП окупантів під Покровськом
03 листопада 2024 р., 21:57
Спецпризначенці Нацгвардії з підрозділу Гострі картузи за допомогою дронів знищили два танки та бойову машину піхоти російських окупантів на Покровському напрямку.
Про це повідомила Нацгвардія, опублікувавши фото знищеної техніки.


«Бойова техніка була оснащена додатковим захистом у вигляді антидронових мангалів, які в теорії мали б захистити її від українських безпілотників. Але це не допомогло», — зазначається в повідомленні.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
18.06.2026, 10:02 • Авторські
18.06.2026, 09:51 • Новини
18.06.2026, 09:47 • Корупція
18.06.2026, 09:38 • Авторські
18.06.2026, 09:33 • Новини
18.06.2026, 09:26 • Новини
18.06.2026, 09:21 • Новини
18.06.2026, 09:16 • Війна
18.06.2026, 09:12 • Війна
18.06.2026, 09:08 • Війна
18.06.2026, 09:03 • Війна
18.06.2026, 08:56 • Війна
18.06.2026, 08:52 • Війна
18.06.2026, 08:33 • Війна
17.06.2026, 23:56 • Новини
17.06.2026, 23:52 • Новини
17.06.2026, 23:40 • Війна
17.06.2026, 23:37 • Новини
17.06.2026, 23:33 • Коментарі
17.06.2026, 23:28 • Новини
17.06.2026, 23:24 • Новини
17.06.2026, 23:21 • Кримінал
17.06.2026, 23:12 • Новини
