Пошук по сайту:

У росіян може бути дедлайн: боєць ЗСУ розповів, як ЗС РФ намагаються захопити Часів Яр

У росіян може бути дедлайн: боєць ЗСУ розповів, як ЗС РФ намагаються захопити Часів Яр
У росіян може бути дедлайн: боєць ЗСУ розповів, як ЗС РФ намагаються захопити Часів Яр

За словами військовослужбовця Кирила Сазонова, противник намагається виконати завдання командування за будь-яку ціну. Зокрема йдеться про Костянтинівку, до якої окупанти хочуть вийти одразу з трьох боків.

На Донбасі тривають активні бойові дії й російські окупанти роблять різні спроби, щоб зайняти позиції українських захисників. Зокрема йдеться про поле бою біля міста Часів Яр. Деталями у коментарі "Еспресо.TV" поділився військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов.

За його словами, противник націлений зараз на Костянтинівку, яка розташована неподалік від Часового Яру. Туди росіяни намагаються вийти за будь-яку ціну одразу з трьох боків.

"Саме зараз під Часовим Яром у двох місцях тривають боєзіткнення, під Торецьком теж йде бій. Бойові дії тривають майже постійно. Ворог намагається просунутися хоч десь упершись у Часів Яр, а місцями у канал Сіверський Донець, намагаючись на півдні просунуться далі. Працює ворожа авіація, некеровані ракети, КАБи, артилерія, міномети, дрони. Річ у тому, що в деяких місцях росіяни не змогли вийти до каналу, до тих меж, на які планували. Там залишилися наші позиції, хлопці тримаються", — заявив Кирило Сазонов.

Окремо військовослужбовець ЗСУ додав, що в районі населених пунктів Калинове, Іванівське, а також під містом Торецьк практично постійно тривають бої. ЗС РФ намагаються просуватися і не припиняють свої спроби.

Читайте по темі: Верховна Рада підтримала продовження воєнного стану ще на три місяці

"Здається, що він (ворог, — ред.) має якийсь дедлайн, щось його підштовхнуло. Тому що росіяни вже 2-4 тижні кидають у першу хвилю наступу елітні підрозділи. Під Часовим Яром працює ворожа десантура. Зараз противник відвів 98-ту дивізію, а кинув іншу десантуру, але ця інформація ще не підтверджена", — підсумував Кирило Сазонов.

Коментарі:

comments powered by Disqus