Пошук по сайту:

Журналісти ідентифікували 95 російських військових, причетних до обстрілу «Охматдиту»

Журналісти ідентифікували  95 російських військових, причетних до обстрілу «Охматдиту»
Журналісти ідентифікували 95 російських військових, причетних до обстрілу «Охматдиту»

OSINT-спільнота також спростовує твердження пропаганди про попереднє ураження російської ракети засобами ППО.

OSINT-спільнота Molfar ідентифікувала 95 російських військових, ймовірно причетних до обстрілу дитячої лікарні «Охматдит» у Києві 8 липня. Їхні імена та особисті дані опубліковані на сайті спільноти.

Molfar знайшов пілотів МІГ, військових з в/ч 06987 аеродрому базування «Енгельс» та в/ч 33310 з «Шайковки». Під час розслідування були ідентифіковані конкретні військові підрозділи та особовий склад, які брали участь у ракетному ударі по лікарні Охматдит. Ця інформація була отримана завдяки співпраці з конфіденційними джерелами в межах відповідних державних структур.

Як з’ясував Molfar, за атаками відповідальні російські військові підрозділи:

  • 44-та ракетна бригада Повітряно-космічних сил Росії (військова частина 83122).

  • 22-а важка бомбардувальна авіаційна дивізія Командування дальньої авіації Повітряно-космічних сил Росії (військова частина 06987, базується на аеродромі Енгельс).

  • 52-й гвардійський важкий бомбардувальний авіаційний полк, Авіаційна дивізія Командування дальньої авіації Повітряно-космічних сил Росії (військова частина 33310, базується на аеродромі Шайковка).

Як пише Molfar, в будівлю «Охматдиту» було кілька влучань. Новий корпус онкологічного відділення було пошкоджено ракетою Х-101, яка перед ударом мала типову низхідну траєкторію та не мала видимих пошкоджень, а це нівелює тезу російської пропаганди про її попереднє ураження засобами ППО. СБУ знайшла на території лікарні шматки ракети Х-101: задня частина з серійним номером та хвостовий руль. 

Носіями саме таких ракет є бомбардувальники Ту-22-М2, Ту-160, Ту-95МС. Зокрема, Ту-95МС базується на території російської авіабази «Енгельс-2».

Коментарі:

comments powered by Disqus