Пошук по сайту:

47-ма бригада показала обслуговування американських танків Abrams

47-ма бригада показала обслуговування американських танків Abrams
47-ма бригада показала обслуговування американських танків Abrams

Перед виконанням бойових дій Abrams необхідно обслуговувати, як і будь-яку техніку. Військові показали, як відбувається ремонт.

47-ма окрема механізована бригада має на озброєні американські танки Abrams M1A1 SA UKR. Пресслужба бригади показала, як бойові машини готують до роботи.

Кожна техніка потребує обслуговування та ремонту, а в особливості — іноземна. Жодна країна світу, де немає бойових дій, не зрозуміє реалій сучасної війни, пишуть у публікації. Основною перевагою Abrams командир танку Дмитро називає точність, відмінну стабілізацію гармати і маневреність попри велику масу машини.

"Є несправність — потрібної її зробити, аби екіпажі й надалі могли ефективно знищувати ворога!" — наголосили у бригаді.

Зазначається, що Abrams пристосований до ведення боїв у будь-який період доби завдяки хорошим тепловізорам. Проте Дмитро зауважує, що треба памʼятати про ворога, який не спить й полює на Abrams як і вдень.

На світлинах показано Abrams з відкинутим динамічним захистом ARAT-1, який має захистити бортові частини танку. Додатково машини оснастили "козирками" від дронів-камікадзе та радянським динамічним захистом типу "Контакт-1". Окрім цього нижню лобову деталь захистили фартухом.

Читайте по темі: Верховна Рада підтримала продовження воєнного стану ще на три місяці

Обслуговування M1 Abrams rridzziqrzidqhhab

abrams в зсу

танк абрамс

Обслуговування M1 Abrams

абрамс в зсу

Коментарі:

comments powered by Disqus