Окупанти з мінометів обстріляли прикордоння Сумщини, поранили чотирьох людей
Окупанти з території Російської Федерації з мінометів обстріляли місто Середина-Буда на Сумщині, четверо людей поранені.
Про це повідомляє Сумська обласна прокуратура у Facebook
"За даними слідства, 14 березня 2024 року близько 10:00 год, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти з території Російської Федерації з мінометів обстріляли м. Середина-Буда Шосткинського району".
Через атаку 44-річний чоловік та 43-річна жінка отримали незначні поранення.
"Після отримання медичної допомоги поранений чоловік відправився на допомогу односельцям, які усували наслідки обстрілу. У цей час ворог знову обстріляв місто, цього разу використовуючи FPV дрони. Постраждалий та двоє його односельців, одному з яких 43, а іншому 64 роки, отримали осколкові поранення".
Читайте по темі: Російські війська готують ракетний обстріл, серед ймовірних цілей можуть бути об’єкти водопостачання, — Цаплієнко
Крім того, росіяни пошкодили щонайменше 7 приватних будинків та 1 автівка.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
14.06.2026, 23:53 • Війна
14.06.2026, 23:49 • Коментарі
14.06.2026, 23:42 • Війна
14.06.2026, 23:37 • Новини
14.06.2026, 23:19 • Кримінал
14.06.2026, 23:17 • Війна
14.06.2026, 22:58 • Корупція
14.06.2026, 22:51 • Кримінал
14.06.2026, 22:43 • Новини
14.06.2026, 22:39 • Кримінал
14.06.2026, 22:32 • Новини
14.06.2026, 22:27 • Коментарі
14.06.2026, 22:23 • Авторські
14.06.2026, 22:10 • Корупція
14.06.2026, 21:53 • Війна
14.06.2026, 21:43 • Корупція
14.06.2026, 21:36 • Новини
14.06.2026, 21:31 • Коментарі
14.06.2026, 21:20 • Кримінал
14.06.2026, 21:11 • Новини
14.06.2026, 21:07 • Думка
14.06.2026, 21:00 • Новини
14.06.2026, 20:56 • Коментарі
